Posts tonen met het label #Nintendosal. Alle posts tonen
Posts tonen met het label #Nintendosal. Alle posts tonen

maandag 3 juli 2017

Nintendo SAL - blok 3

Hallo allemaal,

Het is weer tijd voor de wekelijkse update! Dit keer een update van de Nintendo SAL.
Ik heb blok 3 af, kun je raden welk spel dit is?

Nintendo SAL
Nintendo SAL blok 3

Van het volgende blok heb ik het kader al gedaan, maar nu is er weer een ander borduurwerk aan de beurt!

Tot de volgende keer,










projectinformatie

De NintendoSAL wordt gemaakt op 28 count evenweave, 1 over 1. Ik ben bezig met blok 4 van 24.


Wil je meedoen? De Nintendo SAL is hier verkrijgbaar! Nintendo SAL



maandag 13 maart 2017

Nintendo SAL / deel 2

Hallo allemaal,

Ik ga niet zo heel snel met dit project....er liggen inmiddels al 4 blokken te wachten.
Het tweede blok van januari heb ik af, en nu is de Escher weer aan de beurt. Er zal deze week weinig geborduurd worden want ik heb veel werk deze week. Vandaag moet ik vanwege een bewonersavond werken tot ongeveer 23.00 uur. En woensdag zijn de verkiezingen en moet ik om 06.00 uur al op locatie aanwezig zijn.
Lekker druk dus!

Hier nog een foto hoe het borduurwerk er nu uitziet.

blok 1 en 2

Op naar het volgende blok!

projectinformatie

De NintendoSAL wordt gemaakt op 28 count evenweave, 1 over 1. Ik ben bezig met blok 3 van 24.


Wil je meedoen? De Nintendo SAL is hier verkrijgbaar! Nintendo SAL




maandag 6 februari 2017

Nintendo SAL / deel 1

Het eerste blok met de afbeelding van Mario is af.
#nintendosal

Hallo allemaal,

Vandaag een update van de Nintendo SAL! Ik neem dit werk op in de weekrotatie, dan wordt er tenminste regelmatig aan gewerkt en blijven de andere werken niet liggen. Ik heb nu 4 projecten in rotatie.

Het eerste blok is af en ik ben begonnen met het kader van het tweede blok.


Het geheel bestaat uit 24 blokken. Je krijgt iedere maand twee blokken. Ik heb inmiddels de blokken van februari ontvangen. Ik kwam toch nog kleurtjes te kort, maar die zijn al besteld en binnen.


projectinformatie

De NintendoSAL wordt gemaakt op 28 count evenweave, 1 over 1. Ik ben bezig met blok 2 van 24.


Wil je meedoen? De Nintendo SAL is hier verkrijgbaar! Nintendo SAL