maandag 24 november 2025

Week 48 - Mario through the Ages

Hallo allemaal,

Tadaa! De Mario is af!

Ooit eens gestart in 2016. Vaak laten liggen en eigenlijk alleen op mijn vrije maandag aan geborduurd. Piepkleine steekjes, daarom alleen op maandag want dan zit ik in mijn hobbykamer met goed licht en een sterke loep.

Dit jaar had ik me voorgenomen om iedere week minstens 200 kruisjes te zetten en dat is goed gelukt. Volgens mijn berekening zou ik dan in december klaar zijn. 
Ik heb in mijn korte vakanties iedere ochtend de Mario erbij gepakt en daardoor is het me toch nog voor december gelukt om deze af te krijgen. 



Patroon: Mario through the ages
Ontwerp: Sprite Stitch
Stof: Lugana25 count
Kruisjes: 1 over 1 (10 kruisjes per cm)
Voortgang: 50.053 /50.053 = 100 %

Het werk is 40 breed bij 32 hoog. Ik moet het nog wassen en strijken en dan kijken of ik een mooie lijst kan vinden.

Het volgende project dat ik nu op maandagen ga doen is de Epic Pokemon. Ook daar wil ik ten minste 200 kruisjes per week bij zetten. Deze doe ik ook het liefst in mijn hobbykamer, niet omdat het kleine steekjes zijn (de Epic Pokmon wordt op aida 18 count gemaakt) maar omdat ik de standaard nodig heb. Het is een groot en zwaar doek, te zwaar om vast te houden.

Waarschijnlijk komt de eerste update pas in het nieuwe jaar.



Bedankt voor het lezen en tot de volgende keer!



Veel meer foto's op INSTAGRAM
 

maandag 17 november 2025

Week 47 - Baking Mice

 Hallo allemaal,

Ik ben deze week lekker vrij en kan dus naar hartenlust hobbyen. Ik wil deze week de Mario af krijgen. Ik ga iedere ochtend daar aan werken.
Daarnaast moet ik deze week de Kerst-Swap versturen. Daar moet ik de cadeautjes nog voor inpakken en nog een paar cadeautjes kopen.

Ik heb ook nog een bouwpakketje van Rolife gekocht. Ik wil daar ook deze week aan beginnen.

En natuurlijk moet ik nog verder met de kerstkaarten. Volle week dus!
Meer daarover op mijn andere blog (Jeetje doet van alles).

Deze week weer een update van de muisjes. Er zijn 479 kruisjes bij gezet en weer wat stiksteekjes gedaan. Ik ben nu over de helft.


Het blijft een fijn borduurwerk, alleen ben ik niet zo'n fan van stiksteekjes. Ik probeer ze zoveel mogelijk tussendoor te doen, dan valt het nog mee. 


Patroon: Baking Mice
Design: Durene Jones
Fabric: Murano light powder pink splash 32 count evenweave
Floss: DMC
Progress: 3.950 / 7.392 = 53 %



Bedankt voor het lezen en tot de volgende keer!



Veel meer foto's op INSTAGRAM
Voor mijn andere hobby's Jeetje doet van alles

maandag 10 november 2025

week 46 - Link's Awakening

 Hallo allemaal,

Deze week weer een update van de Link. Deze keer zijn er maar 583 kruisjes bij gezet.
Dat komt doordat ik veel met andere hobby's bezig ben geweest en natuurlijk met de Kerst-swap nog bezig ben.

Dus weinig voortgang aan de Link. Deze week is het druk met werk, dus zal er ook weinig geborduurd worden. Daarna lekker een weekje vrij. In die week hoop ik de Mario af te ronden. Als ik iedere dag even ga zitten en 200 kruisjes zet zou dat moeten lukken en is mijn doel om de Mario dit jaar af te krijgen gelukt!

De kerst-swap wil ik in die week ook versturen en ik moet hoognodig kerstkaarten gaan maken, dus de week vrij is hard nodig. 

Natuurlijk nog een foto van de Link 



Beetje naar licht maar de voortgang is wel te zien.

Pattern: Link's Awakening gamefront
Design: Own design
Fabric: Aida18 count
Floss: 2 over 1
Progress: 20.723 / 89.401 = 23,18 %



Voor degene die het leuk vinden om mijn andere hobby's te volgen, dat kan op mijn andere blog ( Jeetje doet van alles ).
Ik post daar vanaf deze week, wekelijks de doosjes uit de kralen adventskalender en ga proberen daar voortaan ook wekelijks te posten (ook als de advent periode voorbij is)


Bedankt voor het lezen en tot de volgende keer!



Veel meer foto's op INSTAGRAM

maandag 3 november 2025

Week 45 - Mario

 Hallo allemaal,

Deze keer weer een update van de Mario. 
Deze keer zijn er 886 kruisjes bij gezet. Het einde komt steeds dichterbij!
Het doel was om deze dit jaar af te krijgen en dat gaat wel lukken. 
De drukste periode op werk is achter de rug. Al moet ik nog wel een paar keer op maandag werken. Over 2 weken heb ik een weekje vrij, dan kan ik ook nog lekker hobbyen.





Patroon: Mario through the ages
Ontwerp: Sprite Stitch
Stof: Lugana25 count
Kruisjes: 1 over 1
Voortgang: 48.806 /50.053 = 97,51 %





Bedankt voor het lezen en tot de volgende keer!



Veel meer foto's op INSTAGRAM